Menu

Hakkımızda

NELER YAPIYORUZ ?

Çok çeşitli ticari, konut ve kamu sektörü projelerinde uzmanlaşmış uluslararası bir mimar, planlama uzmanı ve iç mimar firması.

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.
Akçam Yapı Mimarlık gelişen teknolojiye uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.
Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Akçam Yapı Mimarlık, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır.

Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak mimari sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.
Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

 

TUTKUMUZ

Tüm önemli sektörlerde mimari, planlama ve endüstriyel tasarım konularını içeren ödüllü bir uluslararası uygulama, güzel formu ve fonksiyonu kullanarak binaya hayat vermek istiyoruz.
 

BENZERSİZ SÜRECİMİZ

Her ne kadar projeleri tek tek fiyatlandırmaya meyilli olsa da, müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ve proje paketleri için bir kılavuzdur.

SÖZÜMÜZ

Üstlendiğimiz her proje ve görevde en değerli değerlerimizi korumaya kararlıyız.
Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmek.
Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak.
Takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak.
Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak.
Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak